Seda Gümüşçü Kimdir?

Seda Gümüşçü kimdir? Seda Gümüşçü nerelidir, Seda Gümüşçü kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Seda Gümüşçü evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Seda Gümüşçü hayatı, Seda Gümüşçü nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Seda Gümüşçü biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Seda Gümüşçü

Seda Gümüşçü burcu nedir:
Seda Gümüşçü doğum tarihi:1986
Seda Gümüşçü ö. tarihi:
Seda Gümüşçü mesleği:

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Seda Gümüşçü, 1986 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Üç kardeşi vardır. Liseyi Diyarbakır’da bitirdi. Satış danışmanı olarak çalışmaktadır. İzmir’de yaşıyor.

Ev işlerinde rakip tanımayan ve içli köftede iddialı olan, ayrıca temizlik yapmak, sarma sarmak, mantı açmak sevdiği işler arasında olan Seda Gümüşçü, katıldığı Big Brother yarışmasından en son çıkacak kişi olmayı hedefliyor. Seda Gümüşçü, konuşmayı çok seviyor ve kendini entrika kraliçesi olarak tanımlıyor. Bowling oynamak ve dans etmek hobileri arasındadır.

Seda Gümüşçü, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Seda Gümüşçü biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın