Rezan Denizmen Kimdir?

Rezan Denizmen kimdir? Rezan Denizmen nerelidir, Rezan Denizmen kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Rezan Denizmen evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Rezan Denizmen hayatı, Rezan Denizmen nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Rezan Denizmen biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Rezan Denizmen

Rezan Denizmen burcu nedir:
Rezan Denizmen yaşı kaç: ??.??.1978
Rezan Denizmen ö. tarihi:
Rezan Denizmen mesleği:Turizimci

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Rezan Denizmen, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Turizm Organizatörlüğü yapmaktadır ve kendi iş yeri vardır.

Haziran 2011 ayında Kanal D’nin “Bana Her Şey Yakışır” adlı yarışma programına katıldı.

Rezan Denizmen, oyuncu Sermiyan Midyat ile ilişki yaşadı.

Rezan Denizmen, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Rezan Denizmen biyografisinde eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın