Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı kimdir? Müge Anlı nerelidir, Müge Anlı kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Müge Anlı evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Müge Anlı hayatı, Müge Anlı nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Müge Anlı biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Müge Anlı

Müge Anlı burcu nedir: Yay
Müge Anlı yaşı kaç: 19.Aralık.1973
Müge Anlı ö. tarihi:
Müge Anlı mesleği: TV sunucusu

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yaptı.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek’le beraber “Dobra Dobra” adlı magazin programı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren’le FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir. Daha sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yaptı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı tv programı yapmaktadır.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, 2008 yılında boşandı. Lidya adında bir kızı vardır.

Müge Anlı biyografisinde eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın