Sertan Erkaçan Kimdir?

Sertan Erkaçan kimdir? Sertan Erkaçan nerelidir, Sertan Erkaçan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Sertan Erkaçan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Sertan Erkaçan hayatı, Sertan Erkaçan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Sertan Erkaçan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Sertan Erkaçan


Sertan Erkaçan burcu nedir:

Sertan Erkaçan yaşı kaç: ??.??.1987

Sertan Erkaçan ö. tarihi:

Sertan Erkaçan mesleği: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Sertan Erkaçan, 1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra konservatuvar okumak için İstanbul’a geldi. Lise yıllarında tiyatro ve müzikle ilgilendi.

Liseden 2005 yılında mezun olduğu yıl Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. 4 senelik eğitimini 2009 Mayıs ayında tamamlayan Sertan Erkaçan bu süre içinde küçük çaplı rollerde oynadı.

İlk kamera deneyimine konservatuvarın ilk sınıfında, okuldan birkaç arkadaşıyla birlikte yönetmen Onur Ünlü’nün “Polis” isimli sinema filminde küçük bir rol ile kavuştu. Bu filmde Haluk Bilginer ve Özgü Namal başrolde oynarken, Ragıp Savaş, Sermiyan Midyat, Emre Karayel, Settar Tanrıöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Murat Cemcir da diğer rollerde oynamıştır.

Bazı dizilerde konuk oyuncu olarak oynadı. Es-Es’te zengin ve züppe bir genç olan Gürel rolünü canlandırdı.

Sertan Erkaçan, yapımcılığını Fatih Aksoy’un yaptığı 2015 yılında “Acil Aşk Aranıyor” adlı dizide Abidin karakterini canlandırırken, Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Acil Aşk Aranıyor (Abidin) (Tv.Dizisi)
2012 – Rakı Masası (Kısa Film)
2012 – Atlılar (TV Dizisi)
2011 – Ay Büyürken Uyuyamam (Yaman) (Sinema Filmi)
2009 – 2010 – Es Es (Gürel) (TV Dizisi)

Sertan Erkaçan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın