Sandra Kubicka Kimdir?

Sandra Kubicka kimdir? Sandra Kubicka nerelidir, Sandra Kubicka kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Sandra Kubicka evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Sandra Kubicka hayatı, Sandra Kubicka nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Sandra Kubicka biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Sandra Kubicka


Sandra Kubicka burcu nedir: Kova

Sandra Kubicka yaşı kaç: 22.Ocak.1995

Sandra Kubicka ö. tarihi:

Sandra Kubicka mesleği: Model

Sandra Kubicka, Victoria Secret modeli.

Sandra Kubicka, 22 Ocak 1995 tarihinde Polonya, Lodz’da doğmuştur. Tam adı Sandra Angelika Kubicka’dır. 2008 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde taşındı ve 2011 yılından beridir de Florida’da Miami’de yaşamaktadır.

Sandra Kubicka, Victoria Secret modeli oldu. Ayrıca Venca, Bon Prix ile çalıştı ve ünlü dergilerde fotoğrafları yayınlandı. İç çamaşırı ve mayo çekimleri için aranan modeller arasındadır.

174 cm boyunda ve 81-61-86 ölçülerinde bir modeldir.

Sandra Kubicka biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın