Yiğit Dikmen Kimdir?

Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen nerelidir, Yiğit Dikmen kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Yiğit Dikmen evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Yiğit Dikmen hayatı, Yiğit Dikmen nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Yiğit Dikmen biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Yiğit Dikmen


Yiğit Dikmen burcu nedir:

Yiğit Dikmen yaşı kaç: ??.??.1987

Yiğit Dikmen ö. tarihi:

Yiğit Dikmen mesleği:

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Bu yarışmada Yiğit Dikmen dördüncü olurken birinci Turabi Çamkıran olmuştur.

2015 yılında 9 Aralık 2015 tarihinde başlayan, Kanal D’de yayınlayan ve yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği “Hayat Mucizelere Gebe” adlı dizide oynadı. Dizinin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy paylaştılar.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Hayat Mucizelere Gebe (Engin) (TV Dizisi)
2015 – Şehrin Melekleri (Fırat Ünver) (TV Dizisi)
2014 – Survivor Türkiye 2014 – Ünlüle… (Yarışmacı – Gönüllüler) (Tv Programı)

Yiğit Dikmen biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın