Yeşim Erçetin Kimdir?

Yeşim Erçetin kimdir? Yeşim Erçetin nerelidir, Yeşim Erçetin kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Yeşim Erçetin evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Yeşim Erçetin hayatı, Yeşim Erçetin nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Yeşim Erçetin biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Yeşim Erçetin


Yeşim Erçetin burcu nedir:

Yeşim Erçetin yaşı kaç: ??.??.1979

Yeşim Erçetin ö. tarihi:

Yeşim Erçetin mesleği: Model, Şarkıcı, TV sunucusu

2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Yeşim Erçetin, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Daha 9 aylık bebek iken anne babası boşanmıştır. Babaannesinin yanında büyüdü. 1996 yılında Neşe Erberk mankenlik ajansında profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

Yeşim Erçetin, sunuculuk yaptığı yıllarda; HBB (Sporazzi), Kanal 6 (Top Secret), 2000 yılında Best TV’de (Yeşim), MMC (1’den 3’e) adlı programları sundu.

Evlilikleri :
1.eşi: Yeşim Erçetin, 2000 yılında Ozan Orhon ile evlendi. Evliliklerinin üçüncü yılında 20 ağustos 2003 tarihinde de boşandı. “Lara Yağmur” adında bir kızı var.
2.eşi: 2010 yılında Emre Matraş ile evlendi. Masal adında bir kız çocuğu oldu. 1 Nisan 2015 tarihinde boşandı.

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

Albümleri :
2006 – Aşk İçin
2009 – Pişman
2014 – Uff (Single)

Filmleri ve Dizileri :
2005 – Zeynep ( Tv dizisi)
2005 – Sensiz Olmuyor ( Tv dizisi)
2003 – Serseri ( Tv dizisi)
2001 – 90-60-90 ( Tv dizisi)
2001 – Güz Gülleri ( Tv dizisi)

Yeşim Erçetin biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın