Yeşim Aydın Kimdir?

Yeşim Aydın kimdir? Yeşim Aydın nerelidir, Yeşim Aydın kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Yeşim Aydın evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Yeşim Aydın hayatı, Yeşim Aydın nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Yeşim Aydın biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Yeşim Aydın


Yeşim Aydın burcu nedir:

Yeşim Aydın yaşı kaç: ??.??.1995

Yeşim Aydın ö. tarihi:

Yeşim Aydın mesleği:

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Yeşim Aydın, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yoktur.

Giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor ama istediği zaman her tarzı kendine uyarlayabildiğini düşünen Yeşim Aydın, bilim kurgu filmlerinden hoşlanıyor ve romantik kitap okumayı seviyor.

Genelde sakin ve eğlenceli görünen Yeşim Aydın, biraz fazla sinirli ve agresif olmasına rağmen bu huyunu haksızlığa veya üzerine gelindiğinde dışa vuruyor.

Yeşim Aydın, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

Yeşim Aydın biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın