Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Aslı Bekiroğlu kimdir? Aslı Bekiroğlu nerelidir, Aslı Bekiroğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Aslı Bekiroğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Aslı Bekiroğlu hayatı, Aslı Bekiroğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Aslı Bekiroğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Aslı Bekiroğlu


Aslı Bekiroğlu burcu nedir: Akrep

Aslı Bekiroğlu yaşı kaç: 16.Kasım.1995

Aslı Bekiroğlu ö. tarihi:

Aslı Bekiroğlu mesleği: Dizi Oyuncusu

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra Devlet Konservatuvarında eğitim aldı. Daha sonra 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne geçiş yapmıştır.

2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Arp Bölümünde Arp ve Solfej Eğitimi aldı.

1.62 boyunda ve 52 kilo olan Aslı Bekiroğlu, çekmiş olduğu Vineler ile oldukça popülerliği arttırdı. Vine çekmeden öncede reklamlarda rol aldı. Küçükken babası tarafından bir reklam ajansına kaydı yapılmış ve bir kaç reklamda da oynamış.

Aslı Bekiroğlu, ekranlara ilk adımını 2013 yılında yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı “Beni Böyle Sev” adlı diziyle attı. Dizide Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Mert Turak, Burcu Biricik, Güven Kıraç, Altan Gördüm, Burcu Altın, Lale Mansur ile birlikte rol aldı.

2015 yılında Dialog Anlatım ve İletişim ile profosyonel eyunculuk eğitimi aldı.

2016 yılında “İkimizin Yerine” adlı sinema filminde Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ile birlikte rol aldı.

2017 yılında yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı, yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı “Yol Arkadaşım” adlı sinema filminde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay beraber rol aldılar.

Rol aldığı Reklamlar :
Eti Popkek
Lera Fresca
Helen Harper
Ülker Kremini

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
2016 – İkimizin Yerine (Ceylan) (Sinema Filmi)
2016 – Gülümse Yeter (Yasemin) (TV Dizisi)
2015 – Adı Mutluluk (Sera YÜKSEL) (TV Dizisi)

Aslı Bekiroğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • aslı bekiroğlu
  • aslı bekiroğlu dizileri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın