Mirgün Cabas Kimdir?

Mirgün Cabas kimdir? Mirgün Cabas nerelidir, Mirgün Cabas kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Mirgün Cabas evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Mirgün Cabas hayatı, Mirgün Cabas nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Mirgün Cabas biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Mirgün Cabas


Mirgün Cabas burcu nedir:

Mirgün Cabas yaşı kaç: ??.??.1971

Mirgün Cabas ö. tarihi:

Mirgün Cabas mesleği: , Gazeteci, Spiker, TV sunucusu

Mirgün Cabas, 1971 yılında İzmir’de doğmuştur.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Doğuş Yayın Grubu’nda 15 senedir çalışan Mirgün Cabas 4 Temmuz 2013 tarihinde istifa etti. Mirgün Cabas, Doğuş grubundaki 15 yılında editörlükten haber müdürlüğüne, haber koordinatörlüğünden sunuculuğa pek çok pozisyonda çalıştı. NTV haber kanalında Hakkı Devrim ile sunduğu “Günlerin Getirdiği”, Ruşen Çakır ile sunduğu “Yazı İşleri”, Banu Güven ile sunduğu “24 Saat” ve kendisinin hazırlayıp sunduğu “Mirgün Cabas İle Her Şey” programını ekranlara getirdi.

Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet gazetesinde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yaptı. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Evlilikleri :
1.Evliliği: Mirgün Cabas, Radikal yazarı Evrim Sümer ile olan birlikteliğinden Leyla (d.2010) adında bir kızı var.
2.Evliliği: 31 Mayıs 2013 tarihinde oyuncu Tuba Ünsal ile Almanya’nın Berlin şehrinde evlendi. Civan Mert Cabas (d.24 Kasım2013) adında Los Angelas’ta doğurduğu bir oğlu var.

Ödülleri:
2000 – Çağdaş Gazeteciler Derneği Yılın Gazetecileri
1999 – TV Programı Ödülü (24 Saat)

Sunduğu Programlar :
– Günlerin Getirdiği (Hakkı Devrim ile, NTV)
– Yazı İşleri (Ruşen Çakır ile, NTV)
– 24 Saat (Banu Güven ile, NTV)
– Mirgün Cabas İle Her Şey (NTV)

Mirgün Cabas biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın