Kate Marie Nash Kimdir?

Kate Marie Nash kimdir? Kate Marie Nash nerelidir, Kate Marie Nash kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Kate Marie Nash evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Kate Marie Nash hayatı, Kate Marie Nash nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Kate Marie Nash biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Kate Marie Nash


Kate Marie Nash burcu nedir: Yengeç

Kate Marie Nash yaşı kaç: 06.Temmuz.1987

Kate Marie Nash ö. tarihi:

Kate Marie Nash mesleği: Müzisyen

1987 senesinde Londra’da dünyaya gelen İngiliz müzisyen Kate Nash işte tam bu sırada şarkılarını çevredeki barlarda performe edebileceğine karar vererek müzik kariyerine başlamış oldu.

İlk konserlerinde Robbie Williams’ın “Rudebox”ı gibi parçaları baştan yorumlayan Kate Nash bu etkiyi müziğinde de hissettiriyor.

Şubat 2007’de Moshi Moshi adlı bağımsız plak şirketinden “Caroline’s a Victim/Birds” adlı single’ı yayımlayan Kate Nash bu başarı sonrasında Get Cape. Wear Cape. Fly ile birlikte İngiltere’de ufak çaplı bir turne gerçekleştirdi.

2007 Mart ayında Fiction Records ile anlaşmaya varan Kate Nash ayrıca bir diğer İngiliz hip hop sanatçısı Lethal Bizzie’nin “Back To Bizznizz” albümünde yer alan “Look What You’ve Done” adlı parçasında sanatçıyla birlikte çalışmıştı.

Kate Marie Nash biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın