İrem Özcan (Sonja) Kimdir?

İrem Özcan (Sonja) kimdir? İrem Özcan (Sonja) nerelidir, İrem Özcan (Sonja) kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, İrem Özcan (Sonja) evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

İrem Özcan (Sonja) hayatı, İrem Özcan (Sonja) nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte İrem Özcan (Sonja) biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

İrem Özcan (Sonja)


İrem Özcan (Sonja) burcu nedir:

İrem Özcan (Sonja) yaşı kaç: ??.??.1989

İrem Özcan (Sonja) ö. tarihi:

İrem Özcan (Sonja) mesleği:

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

İrem Özcan (Sonja), 1989 yılında İzmir’de doğmuştur.

1.69 cm. Boyunda ve 55 kilo olan İrem Özcan (Sonja), dansyapmayı seviyor, spor yapıyor ve çocuklarla ilgilenmeyi seviyor.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, Nil Anka), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

İrem Özcan (Sonja) biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın