Gamze Topuz Kimdir?

Gamze Topuz kimdir? Gamze Topuz nerelidir, Gamze Topuz kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gamze Topuz evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gamze Topuz hayatı, Gamze Topuz nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gamze Topuz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gamze Topuz


Gamze Topuz burcu nedir: Terazi

Gamze Topuz yaşı kaç: 08.Ekim.1983

Gamze Topuz ö. tarihi:

Gamze Topuz mesleği: Dizi Oyuncusu, Şarkıcı

Gamze Topuz, 8 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesinde Tv Gazetecilik okudu. Babasının 20 senedir yarış atları var. 10 yaşından ber ata binmektedir.

2010 yılında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” programında hosteslik yaptı. Bu arada kendi yazdığı “Dinamit” ve “Yel Alsın” adlı şarkıları Çarkıfelek’te seslendirdi.

Gamze Topuz , 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Filmleri :
2004 – En İyi Arkadaşım
2005 – Beşinci Boyut
2007 – Doktorlar
2009 – SüpüRRR
2010 – Aşk ve Ceza
2010 – Gecekondu (Tv Programı)
2010 – Türk Malı
2011 – Mavi Kelebekler

Gamze Topuz biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın