Emir Berke Zincidi Kimdir?

Emir Berke Zincidi kimdir? Emir Berke Zincidi nerelidir, Emir Berke Zincidi kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Emir Berke Zincidi evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Emir Berke Zincidi hayatı, Emir Berke Zincidi nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Emir Berke Zincidi biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Emir Berke Zincidi


Emir Berke Zincidi burcu nedir: Terazi

Emir Berke Zincidi yaşı kaç: 04.Ekim.2005

Emir Berke Zincidi ö. tarihi:

Emir Berke Zincidi mesleği: Dizi Oyuncusu

Emir Berke Zincidi, 4 Ekim 2005 yılında Ankara’da doğmuştur. Annesi Sevgi Zincidi, babası Berkant Zincidi’dir. Babası da modellik yapmaktadır. Emir Berke Zincidi iki yaşında anne ve babası tarafından bir ajansa yazdırılmış ve pek çok reklam filminde oynamıştır.

İlkokul eğitimine İstanbul Beşiktaş Kolejinde başlamış olup orada devam etmektedir.

Kendisini “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde oynadığı küçük Osman rolüyle tanıyoruz. Emir Berke Zincidi, 2014 yılında Sarp Levendoğlu ve Zeki Alasya’nın başrollerinde oynadığı “Küçük Ağa” dizisinde başrolde “Mehmetcan” karakterini canlandırdı.

Filmleri :
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? (dizi)
2010 – 2013 – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (dizi)
2013 – Hititya: Madalyonun Sırrı (sinema filmi)
2013-2014 – Muhteşem Yüzyıl (Şehzâde Mehmet , 4.sezon) (dizi)
2014 – Küçük Ağa (dizi)

Emir Berke Zincidi biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın