Gürbey İleri Kimdir?

Gürbey İleri kimdir? Gürbey İleri nerelidir, Gürbey İleri kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gürbey İleri evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gürbey İleri hayatı, Gürbey İleri nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gürbey İleri biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gürbey İleri


Gürbey İleri burcu nedir: Kova

Gürbey İleri yaşı kaç: 13.Şubat.1988

Gürbey İleri ö. tarihi:

Gürbey İleri mesleği: Dizi Oyuncusu

Gürbey İleri, 13 Şubat, 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Önce Kadir Has Üniversitesinde işletme bölümü okuyan Gürbey, daha sonra bu bölümün kendisine uygun olmadığını düşünerek Akademi Kenter Tiyatrosunda tiyatro eğitimi almaya karar vermiştir. Akademi Kenter Tiyatro bölümünde eğitim alırken Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünü kazandı. Ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu.

Gürbey İleri, ilkokul yıllarından beri basketbol ile ilgilenip Beşiktaş ve Galatasaray basketbol takımlarında 10 yıl oynadıktan sonra sakatlanınca oyuncu olmaya karar vermiştir.

2007 yılında “Arka Sıradakiler” dizisinde Kerem karakterini oynayarak oyunculuğa başladı.

Gürbey İleri, Panda dondurma reklamında kendi sesiyle oynadı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet rolünü canlandırdı.

2014 yılında Star Tv’de yayınlanan “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük’le başrolleri paylaştı.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün (Televizyon dizisi)
2014 – Yasak (Televizyon dizisi)
2012-2013 – Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Mehmed) (Televizyon dizisi)
2011 – Kalbim Seni Seçti (Kaan) (Televizyon dizisi)
2008 – Ayakta Kal (Berkin’in arkadaşı) (Sinema filmi)
2007-2012 – Arka Sıradakiler (Kerem) (Televizyon dizisi)

Gürbey İleri biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın