Marisa Miller Kimdir?

Marisa Miller kimdir? Marisa Miller nerelidir, Marisa Miller kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Marisa Miller evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Marisa Miller hayatı, Marisa Miller nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Marisa Miller biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Marisa Miller


Marisa Miller burcu nedir: Aslan

Marisa Miller yaşı kaç: 06.Ağustos.1978

Marisa Miller ö. tarihi:

Marisa Miller mesleği: Model

Amerikalı top model

Esas adı Marisa Lee Bertetta olan Marisa Miller, 6 Ağustos 1978’de ABD’nin California eyaletinde Santa Cruz şehrinde doğmuştur. Lise ve yüksek okulu“Monte Vista Christian School” da tamamladı. 16 yaşında mankenliğe başladı.

Amerikalı top model. 4 Aralık 2007 günü, Victoria’s Secret ile ilk çalışmasını yaptı. Reklamlarda rol aldı. Şimdiye kadar bir film de oynadı.

Marisa Miller, “Cartel Management” Ajansı ile çalışmaktadır. 2010 da FHM tarafından ‘Dünya’nın En Seksi Kadını’ ilan edilmiştir

Evlilikleri:
1.evliliği: yarışma organizatörü Jim Miller ile 2000 yılında evlendi ama 2002 yılında boşandılar.
2.evliliği: müzik yapımcısı Griffin Guess ile 15 Nisan 2006 da evlendi.

Marisa Miller biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın