Ertunga Gemuhluoğlu Kimdir?

Ertunga Gemuhluoğlu kimdir? Ertunga Gemuhluoğlu nerelidir, Ertunga Gemuhluoğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ertunga Gemuhluoğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ertunga Gemuhluoğlu hayatı, Ertunga Gemuhluoğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ertunga Gemuhluoğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ertunga Gemuhluoğlu


Ertunga Gemuhluoğlu burcu nedir:

Ertunga Gemuhluoğlu yaşı kaç: ??.??.1974

Ertunga Gemuhluoğlu ö. tarihi:

Ertunga Gemuhluoğlu mesleği:

Ertunga Gemuhluoğlu, 1974 tarihinde Amerika’da doğmuştur. Çocukluğu ve gençliği Amerika’da geçti. Kondisyon uzmanı ve spor hocasıdır. Kondisyon hocalığı yapmaktadır. Şimdi Muğla’da yaşamaktadır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Ertunga Gemuhluoğlu da “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Ertunga Gemuhluoğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın