Nevşin Mengü Kimdir?

Nevşin Mengü kimdir? Nevşin Mengü nerelidir, Nevşin Mengü kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Nevşin Mengü evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Nevşin Mengü hayatı, Nevşin Mengü nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Nevşin Mengü biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Nevşin Mengü


Nevşin Mengü burcu nedir:

Nevşin Mengü yaşı kaç: ??.??.1982

Nevşin Mengü ö. tarihi:

Nevşin Mengü mesleği: Spiker, Gazeteci

Nevşin Mengü, 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Burak adında bir erkek kardeşi olan Nevşin Mengü, politikacı Şahin Mengü’nün kızıdır. İlkokulu bitirdikten sonra ortaokul ve liseyi Ted Ankara Koleji’nde bitirdi. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra da yüksek lisans eğitimini İstanbul, Galatasaray Üniversitesi’nde “Türkiye Üzerine Toplumsal İncelemeler” üzerine yaptı.

2005 yılında Kanaltürk televizyonunda televizyonculuğa başladı. 2006 yılında da Habertürk’de muhabirliğe başladı. Ardından TRT’ye prodüksiyon ve iletişim hizmetleri sağlayan One Ajans’ın Tahran muhabirliğini yapmak üzere Tahran’a giderek 1,5 yıl orada kaldı.

Hürriyet Gazetesi’nde de 6 ay çalıştıktan sonra geçtiği CNN Türk kanalında editörlük yapmakta ve ana haber bültenlerini sunmaktadır.

Nevşin Mengü, İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Farsça biliyor.

Nevşin Mengü biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın