Doğukan Polat Kimdir?

Doğukan Polat kimdir? Doğukan Polat nerelidir, Doğukan Polat kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Doğukan Polat evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Doğukan Polat hayatı, Doğukan Polat nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Doğukan Polat biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Doğukan Polat


Doğukan Polat burcu nedir: İkizler

Doğukan Polat yaşı kaç: 05.Haziran.1990

Doğukan Polat ö. tarihi:

Doğukan Polat mesleği: Tiyatro Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda oynamaktadır.

Doğukan Polat, 5 Haziran 1990 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ile Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünü okudu ve mezun oldu.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde ve Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi aldı. Vodafone reklamında da oynadı.

2013 yılında “Yağmurdan Kaçarken” adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp ile beraber rol aldı.

2014 yılında “Kadim Dostum” adlı dizide Doğukan Polat, Sadık Kadim karakterini canlandırırken diğer rollerde ise İlker Aksum, Murat Eken, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Damla Aslanalp, Ünal Silver, Tarık Papuççuoğlu, Dilşah Demir, Sinan Bengier, Suna Selen gibi oyuncular oynamıştır.

“Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Alper Kul, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Doğukan Polat, 2014 yılının Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın hayatının konu edildiği “Ezra’ adlı dizide başrol olarak Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Serkan Şenalp, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Ezra (Tv Dizisi)
2014 – Kadim Dostum (TV Dizisi)
2013 – 2014 – BKM Güldür Güldür (TV Dizisi)
2013 – Hükümet Kadın 2 (Sinema Filmi)2013
2013 – Yağmurdan Kaçarken (TV Dizisi)
2012 – Çanakkale 1915 (Boyabatlı Mustafa) (Sinema Filmi)
2012 – Hükümet Kadın (Sinema Filmi)
2012 – Canımın İçi (Çekirge) (TV Dizisi)
2011 – Şahin ve Çetesi (Kartal) (TV Dizisi)
2011 – Türk Pasaportu (Lazara Russou) (Sinema Filmi)
2010 – Kaybedenler Kulübü (Konuk oyuncu) (Sinema Filmi)
2009 – Nefes: Vatan Sağolsun (Doğukan) (Sinema Filmi)
2009 – 2010 – Kapalı Çarşı (Müstecap) (TV Dizisi)

Doğukan Polat biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın