Ceren Moray Kimdir?

Ceren Moray kimdir? Ceren Moray nerelidir, Ceren Moray kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ceren Moray evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ceren Moray hayatı, Ceren Moray nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ceren Moray biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ceren Moray


Ceren Moray burcu nedir: İkizler

Ceren Moray yaşı kaç: 05.Haziran.1985

Ceren Moray ö. tarihi:

Ceren Moray mesleği: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu

O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini canlandırmaktadır.

Ceren Moray, 5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır’da memur bir ailenin tek kızı olarak doğmuştur. Küçük yaşta İstanbul’a gelmişlerdir. İstanbul’da büyümüştür.

15 yaşına kadar Pera Güzel Sanatlar’da tiyatro eğitimi aldı. Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümünden 2009 yılında mezun oldu.

Ceren Moray, 2003 yılında yönetmenliğini Şerif Gören ve Orhan Oğuz’un yaptığı “Serseri Aşıklar” adlı dizide Müjde Ar, Levent Üzümcü, Fadik Sevin Atasoy, Yeşim Büber, Nurseli İdiz, Salih Güney ve Fatma Belgen ile birlikte oynayarak oyunculuk hayatına başladı.

2007 – 2010 yılları arasında “Kavak Yelleri” dizisinde Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte oynadı.

2014 yılında “O Hayat Benim” adlı dizide Efsun karakterini canlandırırken; Keremcem, İclal Aydın, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Oya Başar, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu ile birlikte rol almıştır.

2014 yılında başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in paylaştığı “Bi Küçük Eylül Meselesi” adlı sinema filminde Onur Tuna ve Ege Aydan ile birlikte rol aldı.

2015 yılında yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, yapımcıları da Şebnem Bozoklu, Caner Özyurtlu ve Kaan Yıldırım olan “Yok Artık” adlı sinema filminde Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte başrolde oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Yok Artık (Sinema Filmi)
2014 – 2015 – O Hayat Benim (Efsun) (TV Dizisi)
2014 – Bi Küçük Eylül Meselesi (Berrak) (Sinema Filmi)
2012 – İşler Güçler (Zehra) (TV Dizisi)
2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Sultan) (TV Dizisi)
2007 – 2008 – Doktorlar (Senem) (TV Dizisi)
2005 – Nefes Nefese (Ezgi) (TV Dizisi)
2004 – Dayı (Simge) (TV Dizisi)
2003 – Serseri Aşıklar (TV Dizisi)

Ceren Moray biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın