Taner Özdeş Kimdir?

Taner Özdeş kimdir? Taner Özdeş nerelidir, Taner Özdeş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Taner Özdeş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Taner Özdeş hayatı, Taner Özdeş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Taner Özdeş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Taner Özdeş


Taner Özdeş burcu nedir:

Taner Özdeş yaşı kaç: ??.??.1985

Taner Özdeş ö. tarihi:

Taner Özdeş mesleği:

2015 yılı Survivor All Star yarışmacısı

Taner Özdeş, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

Taner Özdeş, 2007 yılında Panama’da yapılan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor Aslanlar-Kanaryalar yarışmasında Kanaryalar takımındaydı. Bu yarışmada Taner Özdeş birinci olmuştur.

Taner Özdeş, 2007 yılında yarışmayı kazandıktan sonra ortalardan kayboldu göz önünde bir hayatı yok.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i nedeniyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından sonra yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.


Taner Özdeş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın