Noah Ringer Kimdir?

Noah Ringer kimdir? Noah Ringer nerelidir, Noah Ringer kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Noah Ringer evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Noah Ringer hayatı, Noah Ringer nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Noah Ringer biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Noah Ringer


Noah Ringer burcu nedir: Akrep

Noah Ringer yaşı kaç: 18.Kasım.1997

Noah Ringer ö. tarihi:

Noah Ringer mesleği: Sinema Oyuncusu

Aynı adı taşıyan başarılı animasyon serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D.’li genç sinema oyuncusu. Rol aldığı ilk sinema filmi ile Holywood yıldızları arasına girmeyi başaran Ringer’ın gelecekteki projeleri arasında Cowboys & Aliens bulunmakta.

Noah Andrew Ringer, 18 Kasım 1997 tarihinde, Dallas, Texas, A.B.D.’de dünyaya geldi. Çok genç yaşalarından itibaren tekvando sporu ile uğraşan ve henüz 12 yaşındayken siyah kuşak sahibi olmayı başaran Ringer, ayrıca pekbiyografi_info(‘ çbx Hmnxqbğh qöiüş fvynu’);ını başarıyla kullanmaktaydı.

Avatar animasyon dizisinin büyük bir hayranı olan Ringer, Paramaunt Pictures’ın film uyarlamasının başrolü için oyuncu seçmeleri açtığını duyunca evde kaydettiği ve ağırlıklı olarak dövüş becerilerini sergilediği bir videoyu şirkete gönderdi ve de yapılan seçmeler sonucunda başrol için uygun olduğu kanısına varıldı. Usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın kamera arkasında yer aldığı Son Hava Bükücü filminde Avatar Aang karakterini canlandırarak başrolde yer alan Ringer, bu filmde Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve de Slumdog Millionaire filmiyle Altın Küre ödülünü kazanan Dev Patel ile beraber oynama şansını elde etti.

Ringer, Son Hava Bükücü filmindeki rol arkadaşları Nicola Peltz, Dev Patel ve Jackson Rathbone’la birlikte filmi tanıtmak üzere 27 Mart 2010 tarihinde, Nickelodeon Kids Choice Awards törenine katıldı.

Genç oyuncu 2011 yılında gösterime girmesi beklenen Cowboys & Aliens filminde Emmett karakterini canlandıracak.

Noah Ringer biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın