Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım kimdir? Kaan Yıldırım nerelidir, Kaan Yıldırım kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Kaan Yıldırım evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Kaan Yıldırım hayatı, Kaan Yıldırım nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Kaan Yıldırım biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Kaan Yıldırım


Kaan Yıldırım burcu nedir: Oğlak

Kaan Yıldırım yaşı kaç: 24.Aralık.1986

Kaan Yıldırım ö. tarihi:

Kaan Yıldırım mesleği: Dizi Oyuncusu

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İngiltere’de Londra Brunel Ü. Pazarlama Bölümünden mezun oldu.

Kaan Yıldırım, Atölye Craft’da Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi aldı.
“Ulan İstanbul” adlı dizide Ferdi karakterini canlandırmaktadır. Kaan Yıldırım daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Dizisinde rol aldı.
Kaan Yıldırım, 2014 yılında başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide oynamaktadır.

2015 yılında “Adı Mutluluk” dizisinde başrolü paylaştığı Ezgi Eyüboğlu ile nişanlandı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – Adı Mutluluk (Batu) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul
2013 – Kayıp

Yapımcı:
2015 – Yok Artık (Sinema Filmi)
2014 – Ümmü Sibyan: Zifir Ümmü Sibyan: Zifir (Ortak Yapımcı) (Sinema Filmi)

Kaan Yıldırım biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • kaan yıldırım
  • kaan yıldırım hangi takımlı
  • kaan yıldırım kimdir eşi
  • kaan yıldırım nereli

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın