İsmail Dükel Kimdir?

İsmail Dükel kimdir? İsmail Dükel nerelidir, İsmail Dükel kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, İsmail Dükel evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

İsmail Dükel hayatı, İsmail Dükel nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte İsmail Dükel biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

İsmail Dükel


İsmail Dükel burcu nedir:

İsmail Dükel yaşı kaç: ??.??.1960

İsmail Dükel ö. tarihi:

İsmail Dükel mesleği: Gazeteci, TV sunucusu

Halk Tv de yayın yönetmenliği görevini yapmaktadır.

İsmail Dükel, 1960 yılında Ankara’da doğmuştur.

İsmail Dükel, gazeteciliğe 1979 yılında Ankara’da Rüzgarlı Sokak’ta eski adı Ulus olan Barış Gazetesinde başladı. Ankara’da çeşitli gazetelerde çalıştı. Kanal E, Kanal Türk’de dört buçuk yıl kadar Ankara Haber Müdürlüğü yaptı ve kuruculuğunu yaptığı Kanal Biz’de de 13 ay kadar Ankara Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2,5 yıl süren işsizlik dönemi oldu. Bu arada “Gazete 5” diye bir internet sitesinde beş ay kadar çalıştı. 2012 yılının Ocak ayında çalışmaya başladığı Yurt Gazetesi’nde “Meclis kulisi” adlı köşe yazılarını yazdı. Burada da 1 yıl kadar çalıştı.

Yurt Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Haziran 2013 tarihinde Taksim Gezi olayları başladıktan birkaç gün sonra Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç’in daveti ile Genel Yayın Yönetmeliğini Hakan Aygün’ün yaptığı Halk Tv’de çalışmaya başladı.

İsmail Dükel, 23 Kasım 2009 tarihinde kurulan ve 12 Haziran 2010 tarihinde kapatılan, Rahşan Ecevit’in kurucu üyeliğini yaptığı, kurucu başkanlığını Hulki Cevizoğlu’nun yaptığı (DSHP) Demokratik Sol Halk Partisi’nde Genel Başkan Yardımcısı olarak bulundu. 13 Ocak 2010 tarihinde bu görevinden Hulki Cevizoğlu ile birlikte istifa etmiştir.

Halk Tv de yayın yönetmenliği görevi yapmakla beraber “Gün Sonu” programını sunmaktadır.

İsmail Dükel, evlidir ve Baturalp Dükel (d.1990) adında bir oğlu vardır.

İsmail Dükel biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Arananlar

  • ismail duekel kimdir
  • ismail dükel

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın