Ilgın Bektaş Kimdir?

Ilgın Bektaş kimdir? Ilgın Bektaş nerelidir, Ilgın Bektaş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ilgın Bektaş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ilgın Bektaş hayatı, Ilgın Bektaş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ilgın Bektaş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ilgın Bektaş


Ilgın Bektaş burcu nedir: Başak

Ilgın Bektaş yaşı kaç: 10.Eylül.1997

Ilgın Bektaş ö. tarihi:

Ilgın Bektaş mesleği: Sporcu

Ilgın Bektaş, 10 Eylül 1997 de Ankara’da doğdu. Annesinin adı Oya Bektaş, babası Dr. Atilla Bektaş’dır. Nesibe Aydın’da ilköğretimini, Lise eğitimini Başkent Üniversitesi (B.Ü) Ayşe Abla okullarında tamamladı. Halen Bilkent Üniversitesi İç mimarlık ve çevre Tasarımı bölümünde okumaktadır.

Ortaokulda Gazi Üniversitesi Voleybol takımı ile Ankara 1.ciliği ve Türkiye 3.cülüğü, Lisede Başkent Üniversitesi Ayşe abla Okulları Voleybol takımı ile Ankara 1.ciliği ve Türkiye 2.ciliği yanısıra Halkbank Yıldız Voleybol takımı ile Ankara 2.ciliği ve Türkiye 4.cülüğü kazanmıştır Ankara Gücü Voleybol takımında da oynamıştır. Halen Bilkent Üniversitesi Voleybol takımında oynamaktadır.

179 cm boyunda ve 64 kilo ağırlığında olan Ilgın Bektaş, basında Voleyboldaki başarıları dışında hayvan sever haberleri ve Şanslı isimli felç köpeği sağlığına kavuşturmak için harcadığı çaba ile tanınmıştır.

Ilgın Beştaş kısa bir süre Ritiel sanat Merkezi ve Tiyatro okulunda eğitim almıştır.

Ilgın Beştaş sayesinde Türkiye’nin yakından tanıdığı “Şanslı” köpek, sıcak bir yuvaya kavuştu. Ankara’daki özel bir veteriner kliniğinde 1 yıla yakın tedavisi devam eden Şanslı hem yazlık hem de kışlık yeni bir sıcak yuvaya kavuştu. 2015 yılının Aralık ayında Almanya’da yaşayan Balıkesir Altınoluk’lu Feride Demirel Demircan isimli vatandaşımız “Şanslı”ya sahip çıkarak önce Altınoluk’a götürdü, sonra da Almanya’ya götürecek.

Ilgın Bektaş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın