Gülden Dudarık Kimdir?

Gülden Dudarık kimdir? Gülden Dudarık nerelidir, Gülden Dudarık kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gülden Dudarık evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gülden Dudarık hayatı, Gülden Dudarık nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gülden Dudarık biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gülden Dudarık


Gülden Dudarık burcu nedir: Aslan

Gülden Dudarık yaşı kaç: 22.Ağustos.1983

Gülden Dudarık ö. tarihi:

Gülden Dudarık mesleği: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Gülden Dudarık, 22 Ağustos 1983 tarihinde Adana’da doğmuştur. Aslen Adana Ceyhan’lıdır. 2003 yılında, satış danışmanlığını yaptığı kozmetik firmasının düzenlediği yüz güzellik yarışmasına katılarak birinci olmuştur.

Daha sonra da bir manken ajansına kayıt olarak 2005 yılında “Beyaz Gelincik” dizisinde rol alarak dizi filmlerde oynamaya başlamıştır.

2013 yılında başrollerini Kutsi, Selin Demiratar ve Sinem Öztürk’ün paylaştıkları “Huzur Sokağı” dizisinde rol aldı.

Film ve Dizileri :
2013 – Huzur Sokağı
2012 – Esir Sultan
2011 – Nakş-ı Dil Sultan
2011 – Anneler ile Kızları
2011 – Bitmeyen şarkı
2010 – Şov Bizinıs
2009 – Bahar Dalları
2009 – 13 Numaralı Peron
2008 – Baba Ocağı
2005 – Beyaz Gelincik

Gülden Dudarık biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın