Ferhan Tülmen Kimdir?

Ferhan Tülmen kimdir? Ferhan Tülmen nerelidir, Ferhan Tülmen kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ferhan Tülmen evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ferhan Tülmen hayatı, Ferhan Tülmen nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ferhan Tülmen biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ferhan Tülmen


Ferhan Tülmen burcu nedir: Boğa

Ferhan Tülmen yaşı kaç: 20.Mayıs.1988

Ferhan Tülmen ö. tarihi:

Ferhan Tülmen mesleği: TV sunucusu

Sacit Aslan ve Erol Köse’nin yorumlarıyla ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda görev yaptı.

Ferhan Tülmen, 21 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Fenerbahçe Lisesi’ni bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezun oldu.

Ferhan Tülmen, Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünde okurken 2007 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi kanalında haber yazarak sunumlar yaptı. Bunun hemen ardından 1 yıl boyunca Trt’de muhabirlik yaptı.

Daha sonra da Türkiye’nin en başarılı yapım şirketlerinden bir tanesi olan Med Yapım’ın editör ekibinde görev alan Ferhan bu süreçte Türkiye’nin yarışma denilince ilk aklına gelen yarışması olan sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek’te yer almaya başladı. 8 ay boyunca Çarkıfelek’in formatının en renkli kısımlarından biri olan gezici sunuculuk görevini üstlenen Ferhan sonrasında Şaşırtmali’de görev aldı ve yine yurt gezilerini sürdürerek 1 ay boyunca Karadeniz’den renkli anları paylaştı.

Ardından 2010 yılında Okan Karacan İle Birlikte ShowMax’te Max Life Programını Sunmaya Başladı.

Daha sonra son dönemin en çok konuşulan ve beğenilen yarışması “Bak Şu Duvara” yarışmasını Behzat Uygur ile birlikte sunmaya başladı. Yaklaşık 3 ay kadar sunuculuk yaptıktan sonra Çarkıfelek’e geri döndü Çarkıfelek’in bitmesinin ardından yaklaşık 2 ay kadar Star Tv ekranlarında Sevgili Dünürüm’ü sundu.

2014 yılının yazında TVEm’de “Ferhan Tülmen’le Tatil Günlüğü” adlı programı sundu.

2015 yılında TRT’de TRT Müzik kanalında yayınlanan “Bil Bakalım” adlı müzik, kültür ve eğlenceli yarışma programını hafta içi her gün 11.45 ve 16.15 de TRT Müzik ekranlarında izleyici ile buluşturdu.

Ferhan Tülmen, 2016 yılbaşından itibaren EmTv’nin “Haftasonu Magazin” adlı programını sunmaya başladı.

2016 yılının Şubat ayından itibaren her sabah 08:45’de TVEm’de Ferhan Tülmen’in moderatörlüğü; Sacit Aslan ve Erol Köse’nin yorumlarıyla ekrana gelen “Her Şeyi Konuşalım” isimli programda görev yaptı.

Ferhan Tülmen biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın