Erol Yaraş Kimdir?

Erol Yaraş kimdir? Erol Yaraş nerelidir, Erol Yaraş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Erol Yaraş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Erol Yaraş hayatı, Erol Yaraş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Erol Yaraş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Erol Yaraş


Erol Yaraş burcu nedir:

Erol Yaraş yaşı kaç: ??.??.1951

Erol Yaraş ö. tarihi:

Erol Yaraş mesleği: Gazeteci

Ben Tv’nin İcra Kurulu Başkanı olarak çalışmaktadır.

Erol Yaraş, 1951 yılında Ankara’da doğmuştur. Ege Üniversitesi Basın yayın Yüksek Okulu’nu bitirdi. Gazeteciliğe 1980 yılında Yeni Asır’da başladı. Bir süre Londra’da dil öğrenimi gördü. Yurda dönüşünde Yeni Asır’da göreve devam etti.

(DHA)Doğan Haber Ajansında, sonra İzmir Hürriyet Haber Ajansı, Turizm Gazetesi ile Gözlem gazetesi’nde çalıştı. İzmir’de Yeni TV’de ve Büyükşehir belediyesine ait Kanal Ege TV de 2009 yılı sonuna kadar genel müdürlük yaptı.

Erol Yaraş, 1979 yılı yazında İzmir Fuarı’nda şarkıcı Ajda Pekkan ile nişanlandı, ancak birkaç gün sonra ayrıldı.

Erol Yaraş, evlidir. Bir çocuğu vardır.

Erol Yaraş, Ege TV nin İcra Kurulu Başkanı olarak çalıştı.

6 Nisan 2012 tarihinde 32 yıldır üyesi olduğu İzmir Gazeteciler Cemiyetindeki üyeliğinden istifa etti.

İzmir’de, Erol Yaraş öncülüğünde kurulan ve internet üzerinden yüksek kalitede kesintisiz yayınlar yapan “Ben Tv” 16 Nisan 2012 tarihinde yayın hayatına başladı.

Erol Yaraş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın