Ecem Çırpan Kimdir?

Ecem Çırpan kimdir? Ecem Çırpan nerelidir, Ecem Çırpan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ecem Çırpan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ecem Çırpan hayatı, Ecem Çırpan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ecem Çırpan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ecem Çırpan


Ecem Çırpan burcu nedir:

Ecem Çırpan yaşı kaç: ??.??.1997

Ecem Çırpan ö. tarihi:

Ecem Çırpan mesleği:

Ecem Çırpan, 1997 yılında Bursa’da doğmuştur. Bursa Kültür 2000 Kolej mezunudur.

2007 yılında Nilüfer Belediyespor’da voleybol oynamaya başladı. 2014 yılında Nilüfer Belediyespor’un A takımında görev yapmaya başladı.

1.85 cm boyunda olan Ecem Çırpan, Nilüfer Belediyesi voleybol takımı oyuncusu iken, daha sonra TED Spor kulübüne transfer oldu. 2 sezon orada oynadıktan sonra tekrar Nilüfer Belediyesi voleybol takımına geri geldi. Ecem Çırpan, 15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına da çıkmış, gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştu.

Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede;11 Haziran 2015 tarihinde yapılan Miss Turkey 2015 Güzellik yarışmasında birinci Ecem Çırpan oldu.

Güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra voleybola devam etmeyeceğini belirtti. Kariyerine oyuncu veya model olarak devam etmek isteyen Ecem Çırpan, gerekli eğitimleri almadan diziden teklif gelse kabul etmeyeceğini de söyledi.

Ecem Çırpan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın