Dilara Rabia Yaşar Kimdir?

Dilara Rabia Yaşar kimdir? Dilara Rabia Yaşar nerelidir, Dilara Rabia Yaşar kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Dilara Rabia Yaşar evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Dilara Rabia Yaşar hayatı, Dilara Rabia Yaşar nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Dilara Rabia Yaşar biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Dilara Rabia Yaşar


Dilara Rabia Yaşar burcu nedir:

Dilara Rabia Yaşar yaşı kaç: ??.??.1993

Dilara Rabia Yaşar ö. tarihi:

Dilara Rabia Yaşar mesleği:

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Dilara Rabia Yaşar, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Bahçelievler’de ikamet eden Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrenciliği devam etmektedir.

Doğallıktan çok hoşlanan Dilara Rabia Yaşar, günlük hayatında makyaj yapmıyor. Bacak boyunu beğenmediğini ve ruh haline göre ve kendisine yakışanı giymeye çalıştığını ifade ediyor.

Dilara Rabia Yaşar, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

Dilara Rabia Yaşar biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın