Deniz Olgaç Kimdir?

Deniz Olgaç kimdir? Deniz Olgaç nerelidir, Deniz Olgaç kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Deniz Olgaç evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Deniz Olgaç hayatı, Deniz Olgaç nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Deniz Olgaç biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Deniz Olgaç


Deniz Olgaç burcu nedir: Yay

Deniz Olgaç yaşı kaç: 15.Aralık.1985

Deniz Olgaç ö. tarihi:

Deniz Olgaç mesleği: Tiyatro Oyuncusu, Model, Sinema Oyuncusu

Deniz Olgaç, 15 Aralık 1985 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Üniversiteyi ABD’de (University of California, Los Angeles) UCLA’da oyunculuk üzerine okudu. Üniversitede okurken Los Angeles’de bir giyim firması olan “Olivaceous” ile model olarak çalıştı.

15 yaşındayken modellik yapmaya başlayan Deniz Olgaç, TV dizisi ve gelin dergileri, Mavi Jeans ve Fiat otomobil reklamlarında rol aldı. İstanbul’da, ‘Bilgi Sahnesi’ adlı bir tiyatroda oynadı.

30 Ağustos 2014 tarihinde moda tasarımcısı Gülay Erkal Trafo Bodrum Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdiği defilede Deniz Olgaç da podyuma çıktı elbise sergiledi.

Filmleri ve Dizileri :
2007 – Hepsi bir (Dizi)
2009 – No Ofsayt (Sinema Filmi)
2009 – Dabbe 2 (Sinema Filmi)
2010 – Ortak (Sinema Filmi)
2011 – Good Old Days (Kısa film)

Deniz Olgaç biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın