Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir?

Cem Yiğit Üzümoğlu kimdir? Cem Yiğit Üzümoğlu nerelidir, Cem Yiğit Üzümoğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Cem Yiğit Üzümoğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Cem Yiğit Üzümoğlu hayatı, Cem Yiğit Üzümoğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Cem Yiğit Üzümoğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Cem Yiğit Üzümoğlu


Cem Yiğit Üzümoğlu burcu nedir: Akrep

Cem Yiğit Üzümoğlu yaşı kaç: 11.Kasım.1994

Cem Yiğit Üzümoğlu ö. tarihi:

Cem Yiğit Üzümoğlu mesleği: Dizi Oyuncusu

2017 yılında “Adı Efsane” adlı dizide oynamaktadır.

Cem Yiğit Üzümoğlu, 11 Kasım 1994 tarihinde istanbul’da doğmuştur. İstanbul’da lisede okurken yıllarca Fenerbahçe’de yüzücülük yaptı. 2012 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur.

Üç yıl boyunca trenle Avrupa’da seyahat etmediği ülke, şehir bırakmayan Cem Yiğit Üzümoğlu, Hindistan ve Polonya’da fiziksel tiyatro ve modern dans üzerine çalışmalar yaptı.

2016 Ağustos ayında Performans Sanatlar alanında Türk, Yunan ve Polonyalı sanatçılar arasında sanatsal ve yaratıcı bir diyalog oluşturmak adına kurulan “Teatr Andra” ile yunan Dimitris Dimitriadis’in yazdığı Troas adlı tiyatro oyununda Kerem Karaboğa, Salih Usta, Cem Yiğit Üzümoğlu, Ayça Güler adlı oyuncular oynamıştır.

Cem Yiğit Üzümoğlu, Kanal D ekranlarında 2017 yılında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer, Reha Özcan’ın paylaştığı Adı Efsane dizisinde Hakan karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları :
2016 – 2017 – Troas : Dimitris Dimitriadis – TEATR ANDRA

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Adı Efsane (Hakan)(TV Dizisi)

Cem Yiğit Üzümoğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın