Ayşe Özyılmazel Kimdir?

Ayşe Özyılmazel kimdir? Ayşe Özyılmazel nerelidir, Ayşe Özyılmazel kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ayşe Özyılmazel evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ayşe Özyılmazel hayatı, Ayşe Özyılmazel nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ayşe Özyılmazel biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ayşe Özyılmazel


Ayşe Özyılmazel burcu nedir: Akrep

Ayşe Özyılmazel yaşı kaç: 24.Ekim.1979

Ayşe Özyılmazel ö. tarihi:

Ayşe Özyılmazel mesleği: Yazar, Besteci, Pop Şarkıcısı

Ayşe Özyılmazel, 24 Ekim 1979’da Oya Germen ve ünlü sanatçı Neco’nun kızı olarak İstanbul’da doğmuştur. Zeynep adında bir ablası ve Leyla adlı bir kız kardeşi ve Ali Nejat isminde erkek kardeşi vardır. 1997 yılında mezun olduğu “İstek Semiha Şakir Lisesi”’nden sonra Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümü’nü okuyup 2001 yılında mezun olmuştur.

“Sana Bi’şey Olmasın” ve “Eski Aşklar, Yeni Aşklar” adında iki kitabı vardır. İstanbul Gelişim Orkestrası’nda bir süre görev aldı.

Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

14 Aralık 2008 tarihinde Universal Taxim Edisyon etiketiyle yayınlanan ve Uzay Heparı anısına hazırlanan “Uzay Heparı – Sonsuza” albümünde daha önce Demet Sağıroğlu’nun seslendirmiş olduğu “Biçare” isimli besteyi yeniden yorumlayan müzisyen böylelikle müzikal kariyerinin ilk şarkısına imza atmış oldu.

2009 senesinde Ayşe Özyılmazel “Ayşe Özyılmazel” adlı ilk albümünü çıkarmıştır. Albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir. 2011 yılında ise; “Sıfır Makyaj” isimli albümüyle müzik severlerin karşısına çıkan Ayşe Özyılmazel yine söz yazarı ve besteci kimliğiyle şarkılarını hazırladı.

1 Temmuz 2011 Cuma günü Muğla’nın Bodrum ilçesinde reklamcı Ali Taran ile evlenmiştir.

Ayşe Özyılmazel biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın