Atilla Kart Kimdir?

Atilla Kart kimdir? Atilla Kart nerelidir, Atilla Kart kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Atilla Kart evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Atilla Kart hayatı, Atilla Kart nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Atilla Kart biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Atilla Kart


Atilla Kart burcu nedir: Koç

Atilla Kart yaşı kaç: 10.Nisan.1954

Atilla Kart ö. tarihi:

Atilla Kart mesleği: Hukuk Adamı, Siyaset adamı, Milletvekili

Hukukçu ve siyasetçi, Milletvekili

Atilla Kart, 10 Nisan 1954 tarihinde Konya, Cihanbeyli, Yeniceoba’da doğmuştur. Babasının adı Hacı Bekir, annesinin adı Esme’dir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Konya’da serbest avukatlık yaptı. Konya barosunda Baro yönetiminde görev aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi 22., 23. ve 24. dönem Cumhuriyet Halk Partisi Konya milletvekili olarak seçildi. TBMM Anayasa Komisyonu ve Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Atilla Kart, evlidir ve 2 çocuğu vardır.

Atilla Kart biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın