Serkan Tanırgan Kimdir?

Serkan Tanırgan kimdir? Serkan Tanırgan nerelidir, Serkan Tanırgan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Serkan Tanırgan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Serkan Tanırgan hayatı, Serkan Tanırgan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Serkan Tanırgan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Serkan Tanırgan


Serkan Tanırgan burcu nedir: Kova

Serkan Tanırgan yaşı kaç: 27.Ocak.1987

Serkan Tanırgan ö. tarihi:

Serkan Tanırgan mesleği: Model, Basketbolcu

Serkan Tanırgan, 27 Ocak 1987 tarihinde Almanya’da Landshut şehrinde doğmuştur. Küçük yaşlarda Türkiye’ye gelerek İlkokul, ortaokul ve liseyi Bursa’da okudu

Bursa’da ikamet etmekte olan Serkan Tanırgan, küçük yaştan itibaren basketbol oynamaktadır. Serkan Tanırgan, basketbol hayatına 9 yaşında tesadüfen başlamış. İlköğretim yıllarında boyunun uzunluğu sebebiyle teknik menajerlerin ilgisini çekip elemelere çağrılmış. Bursa Tofaş Spor Kulübü’ne seçilmiş ve alt yapısını burada oluşturturmuş. Burada üç Türkiye birinciliği elde etmiş. Basketbol çalışmalarına ara vermeden devam edip, Best Balıkesir Basketbol Kulübü’nün ardından Boluspor Basketbol Kulübü’ne transfer olmuş.

2011 yılında “Best Model of Turkey” model yarışmasında birinci olmuştur. Ayrıca 2011 yılında Türkiye’yi Çin’de Manhunt International yarışmasında temsil etmiştir. Çeşitli markaların katalog çekimlerinde modellik yaptı.

Tv. dizilerinden oyunculuk teklifi alan Serkan Tanırgan, tiyatro ve dans eğitimleri yanı sıra “Zeybek dansı” eğitimi de almaktadır.

Serkan Tanırgan, 2012 yılında TV8’de yayınlanan ve çekimleri Kenya’da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yer almıştır. Serkan Tanırgan ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Ertem Şener, Burcu Çetinkaya, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

Serkan Tanırgan, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı 12 Nisan 2013’de ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Serkan Tanırgan, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Günay Musayeva, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Serkan Tanırgan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın