Nilgün Balkaç Kimdir?

Nilgün Balkaç kimdir? Nilgün Balkaç nerelidir, Nilgün Balkaç kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Nilgün Balkaç evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Nilgün Balkaç hayatı, Nilgün Balkaç nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Nilgün Balkaç biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Nilgün Balkaç


Nilgün Balkaç burcu nedir:

Nilgün Balkaç yaşı kaç: ??.??.1969

Nilgün Balkaç ö. tarihi:

Nilgün Balkaç mesleği: Gazeteci, Spiker

Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı.

Nilgün Balkaç, 1969 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Koleji’nde okuduğu için iyi derecede İngilizce biliyor.

Gazetecilik hayatına 1987 yılında TRT’de başladı. Önceleri yabancı filmleri Türkçeye çevirme işinde, daha sonra TRT’de hava durumu sunmaya başladı. Daha sonra da ATV Ankara Bürosu’nda görev aldı. 10 yılı aşkın ATV Ankara Bürosu’nda çalıştıktan sonra Ali Kırca ile birlikte Star TV’ye transfer oldu. Kısa bir süre Star TV’de görev aldı.

Nilgün Balkaç, 2003 yılının Eylül ayında ise NTV’nin Ankara Bürosu’nda parlamento muhabiri olarak çalışmaya başladı. 10 yıl süreyle de NTV’de çalışan ve Ankara Temsilciliği görevini yürüten Balkaç, Gezi Olayları’nın ardından kanalla 2013 yılının temmuz ayında yollarını ayırdı.

2013 yılının temmuz ayında Habertürk TV Ankara Temsilcisi olan Balkaç gündeme damga vuran birçok özel haber ve röportaja imza attı.

Nilgün Balkaç, 2017 Şubat ayında TRT Haber ile anlaştı. TRT Haber’de hafta sonu sabah programını sunacak.

Nilgün Balkaç biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın