Müşerref Aydoğdu Kimdir?

Müşerref Aydoğdu kimdir? Müşerref Aydoğdu nerelidir, Müşerref Aydoğdu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Müşerref Aydoğdu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Müşerref Aydoğdu hayatı, Müşerref Aydoğdu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Müşerref Aydoğdu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Müşerref Aydoğdu


Müşerref Aydoğdu burcu nedir: Akrep

Müşerref Aydoğdu yaşı kaç: 10.Kasım.1987

Müşerref Aydoğdu ö. tarihi:

Müşerref Aydoğdu mesleği: Öğretmen

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Müşerref Aydoğdu, 10 Kasım 1987 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Ortaöğrenimi Kaş Lisesi’nde bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Bir müddet İstanbul’da yaşayan Müşerref Aydoğdu, tekrar Antalya’ya taşındı.

Müşerref Aydoğdu, daha önce de Kanal D ekranında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır programına katılmıştır.

Müşerref Aydoğdu, 30 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Berna Doğan, Merve Sevin, Duygu Çevik, Aylin Ençok, Selin Ençok, Dilara Taşkın, Gizem Ay, Gülce Lale, Tuğba Çiğdem, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

19 Şubat 2017 tarihindeki eleme gecesinde elendi.

Müşerref Aydoğdu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın