Mine Çetinkaya Kimdir?

Mine Çetinkaya kimdir? Mine Çetinkaya nerelidir, Mine Çetinkaya kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Mine Çetinkaya evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Mine Çetinkaya hayatı, Mine Çetinkaya nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Mine Çetinkaya biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Mine Çetinkaya


Mine Çetinkaya burcu nedir:

Mine Çetinkaya yaşı kaç: ??.??.1992

Mine Çetinkaya ö. tarihi:

Mine Çetinkaya mesleği: Sporcu

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Mine Çetinkaya, 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. 175 cm. boyunda ve 52 kilo olan Mine Çetinkaya, Ankara’da yaşamaktadır. Üniversiteden Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu olan model, şu anda fitness ve pilates eğitmenliği yapmaktadır.

Mine Çetinkaya, Best Model 2016 yarışmasına da katılmış ve finalistlerinden olmuştur. Kendi branşı voleybol olan sporcu, basketbol maçlarını izlemekten büyük keyif aldığını söylüyor. Düzenli olarak fitness ve pilates yaparak kendini formda tutuyor.

Mine Çetinkaya, 23 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına girdi. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Merve Sevin, Duygu Çevik, Aylin Ençok, Selin Ençok, Dilara Taşkın, Gülce Lale, Çağla Sarıoğlu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

25 Ocak 2017 tarihinde sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı.

Mine Çetinkaya biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın