Gizem Ay Kimdir?

Gizem Ay kimdir? Gizem Ay nerelidir, Gizem Ay kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gizem Ay evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gizem Ay hayatı, Gizem Ay nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gizem Ay biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gizem Ay


Gizem Ay burcu nedir: Terazi

Gizem Ay yaşı kaç: 29.Eylül.1988

Gizem Ay ö. tarihi:

Gizem Ay mesleği: Model

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Gizem Ay, 29 Eylül 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Takı ve Mücevher Tasarımı Bölümü’nde tamamlamıştır. Modellik yapmaktadır.

174 cm. boyunda ve 56 kilo olan Gizem Ay, 2016 yılında Fox TV’de yayınlanan moda ve giyim yarışması “Gardırop Savaşları” programına katılıp birinci olmuştur.

6 Şubat 2017 tarihinde İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Berna Doğan, Tuğba Çiğdem, Nursen Bahar Değerli, Dilara Taşkın, Merve Sevin, Müşerref Aydoğdu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

Gizem Ay biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın