Gamze Karaman Kimdir?

Gamze Karaman kimdir? Gamze Karaman nerelidir, Gamze Karaman kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Gamze Karaman evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Gamze Karaman hayatı, Gamze Karaman nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Gamze Karaman biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Gamze Karaman


Gamze Karaman burcu nedir: Terazi

Gamze Karaman yaşı kaç: 16.Ekim.1982

Gamze Karaman ö. tarihi:

Gamze Karaman mesleği: Sporcu, Model, Dizi Oyuncusu, TV sunucusu

Gamze Karaman, 16 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun oldu.

2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçildi. Ardından 2004 Miss Globe International yarışmasında da ikinci oldu.

Eski hentbolcu olan Gamze Karaman, modellik ve sunuculuk da yaptı. Sinema filmi ve televizyon dizilerinde rol almaktadır.

2007 yılında “Çılgın Dersane” adlı sinema filmi ile oyunculuğa başladı. 2012 yılında Fox Tv’de yayınlanan “Harem” dizisinde Abide Sultan karakterini canlandırdı.

2014 yılında Fox TV de yayınlanan “Düşler ve Umutlar” dizisinde rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Düşler ve Umutlar (TV Dizisi)
2012 – Harem (Abide Sultan) (TV Dizisi)
2010 – Makber (Leyla) (TV Dizisi)
2010 – Kızım Nerede (Ebru) (TV Dizisi)
2008 – Sıfır Noktası (Aslı)(TV Filmi)
2008 – Aman Annem Görmesin (Seray) (TV Dizisi)
2007 – Çılgın Dersane (Eda)(Sinema Filmi)

Gamze Karaman biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın