Esin Çevik Kimdir?

Esin Çevik kimdir? Esin Çevik nerelidir, Esin Çevik kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Esin Çevik evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Esin Çevik hayatı, Esin Çevik nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Esin Çevik biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Esin Çevik


Esin Çevik burcu nedir: Boğa

Esin Çevik yaşı kaç: 17.Mayıs.1975

Esin Çevik ö. tarihi:

Esin Çevik mesleği: Stil danışmanı

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Esin Çevik, 17 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. 164 cm. boyunda ve 48 kilo olan Esin Çevik, Marjinal tarzıyla dikkatleri üzerine çekmekte ve bir çocuk sahibidir.

Esin Çevik, stilistlik işi ile uğraşmaktadır.

15 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan eleme bölümünde Tuğba Çiğdem’in elenmesinin ardından Çağla Sarıoğlu yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim’e katıldı.

22 Ocak 2017 tarihinde Esin Çevik İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasından elendi.

Esin Çevik biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın