Elçin – Ezgi Akar Kimdir?

Elçin – Ezgi Akar kimdir? Elçin – Ezgi Akar nerelidir, Elçin – Ezgi Akar kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Elçin – Ezgi Akar evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Elçin – Ezgi Akar hayatı, Elçin – Ezgi Akar nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Elçin – Ezgi Akar biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Elçin - Ezgi Akar


Elçin – Ezgi Akar burcu nedir: Aslan

Elçin – Ezgi Akar yaşı kaç: 16.Ağustos.1989

Elçin – Ezgi Akar ö. tarihi:

Elçin – Ezgi Akar mesleği:

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Elçin – Ezgi Akar, ikizler 16 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuşlardır. Aslen Ordu-Fatsalıdırlar. Lise mezunu olan ikizlerden Ezgi Akar, gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktadır. Daha önce evlenip ayrılan Ezgi Akar, çantadan ve siyah renkten vazgeçemiyor. En büyük hayali dünyayı gezmek. En çok üzen olay arkadaşının iyi ve kötü gününde yanında olmaması. En korktuğu şey ihanet.

Lise mezunu olan Elçin Akar ise vitrin tasarımcısı işinde çalışıyor. Elçin Akar siyah renkten, küpe ve gözlükten vazgeçemiyor.

13 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

Elçin – Ezgi Akar, 15 Aralık 2016 tarihinde elendi.

Elçin – Ezgi Akar biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın