Celal Pir Kimdir?

Celal Pir kimdir? Celal Pir nerelidir, Celal Pir kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Celal Pir evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Celal Pir hayatı, Celal Pir nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Celal Pir biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Celal Pir


Celal Pir burcu nedir:

Celal Pir yaşı kaç: ??.??.1961

Celal Pir ö. tarihi:

Celal Pir mesleği: Spiker

Celal Pir, 1961 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Haydarpaşa Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV bölümünden 1982 yılında mezun oldu.

Hürriyet, Milliyet ve Sabah gazetelerinin değişik bölümlerde çalıştı. Daha sonra da Kanal 6 ve Kanal D televizyonlarında görev yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren NTV’de Haber Merkezi’nde sunucu olarak çalıştı.

2012 yılında Star TV’ye geçtikten sonra sabahları Bugün Programı’nı Jülide Ateş’le birlikte sundu. Günümüzde de hala Star TV’de Haftasonu Haberleri’ni sunmaktadır.

Celal Pir, Honda marka nc 700 motorsiklet sahibidir.

Celal Pir, evlidir. 2 kız çocuğu vardır.

Celal Pir biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın