Çağla Sarıoğlu Kimdir?

Çağla Sarıoğlu kimdir? Çağla Sarıoğlu nerelidir, Çağla Sarıoğlu kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Çağla Sarıoğlu evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Çağla Sarıoğlu hayatı, Çağla Sarıoğlu nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Çağla Sarıoğlu biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Çağla Sarıoğlu


Çağla Sarıoğlu burcu nedir: Terazi

Çağla Sarıoğlu yaşı kaç: 15.Ekim.1993

Çağla Sarıoğlu ö. tarihi:

Çağla Sarıoğlu mesleği: Dizi Oyuncusu

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Çağla Sarıoğlu, 15 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu mezun oldu. 176 cm. boyunda ve 59 kilo olan Çağla Sarıoğlu, üniversitede Diş Teknikerliği ile birlikte Eskişehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır.

Çağla Sarıoğlu, 2011 yılında mankenliğe başlamış ayrıca oyunculuk üzerine Kadıköy Halk Eğitim Evi’nde tiyatro ve kamera önü eğitimini almıştır. Ankaranın Dikmeni, Kaçak, Medcezir, Kiraz Mevsimi, Bana Sevmeyi Anlat, Aşk Laftan Anlamaz gibi televizyon dizilerinde küçük rollerde oynamıştır.

Ekim 2014 yılında “calipso” adlı derginin kapak kızı olmuştur. 2015 yılında “OveO – Hoşgeldin Kadınım” adlı müzik klibinde oynadı.

Ekim 2016 yılında Fox tv’nin izdivaç programı “En İyi Benim”e katıldı.

18 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan eleme bölümünde Tuğba Çiğdem’in elenmesinin ardından Çağla Sarıoğlu yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim’e katıldı.

Çağla Sarıoğlu, 25 Aralık 2016 tarihinde elendi.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Sokak Futbolu (Sinema Filmi)
Ankaranın Dikmeni
Kaçak
Beş Kardeş
Kocamın Ailesi
Medcezir
Kiraz Mevsimi
Bana Sevmeyi Anlat
Aşk Laftan Anlamaz
Kösem Sultan

Çağla Sarıoğlu biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın