Berna Doğan Kimdir?

Berna Doğan kimdir? Berna Doğan nerelidir, Berna Doğan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Berna Doğan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Berna Doğan hayatı, Berna Doğan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Berna Doğan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Berna Doğan


Berna Doğan burcu nedir:

Berna Doğan yaşı kaç: ??.??.1992

Berna Doğan ö. tarihi:

Berna Doğan mesleği:

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Berna Doğan, 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Aslen Diyarbakırlıdır. İzmir’de ailesiyle beraber yaşamaktadır. Ege Üniversitesinde Gıda Teknikeri bölümünde öğrenciliği devam etmektedir.

Modayı yakından takip eden Berna Doğan, daha önce 84 kilo olduğunu 34.5 kilo verdiğini söyledi.

5 Şubat 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı.

21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına 5 Şubat 2017 tarihinde katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Gizem Ay, Tuğba Çiğdem, Nursen Bahar Değerli, Dilara Taşkın, Merve Sevin, Müşerref Aydoğdu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

Berna Doğan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın