Eser West Kimdir?

Eser West kimdir? Eser West nerelidir, Eser West kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Eser West evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Eser West hayatı, Eser West nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Eser West biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Eser West


Eser West burcu nedir: Koç

Eser West yaşı kaç: 19.Nisan.1991

Eser West ö. tarihi:

Eser West mesleği: Öğretmen

Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Eser West, 19 Nisan 1991 tarihinde New York, ABD’de doğmuştur. New York, Long Island’da La Guardia Community College Üniversitesinden mezun olmuştur. İngilizce öğretmenliği yapmıştır. İstanbul’da yaşamaktadır.

2015 yılında Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı “Kısmetse Olur” yarışmasına katılmıştır. 188 cm boyunda ve 80 kg olan Eser West vücuduna yaptırdığı dövmelerle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Eser West sonra da şarkıcı Hande Yener’in Mor adlı şarkısının klibinde rol aldı.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver olacak.

Eser West biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın