Taner Güngör Kimdir?

Taner Güngör kimdir? Taner Güngör nerelidir, Taner Güngör kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Taner Güngör evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Taner Güngör hayatı, Taner Güngör nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Taner Güngör biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Taner Güngör


Taner Güngör burcu nedir: Yay

Taner Güngör yaşı kaç: 04.Aralık.1972

Taner Güngör ö. tarihi:

Taner Güngör mesleği: TV sunucusu

Muhabir-sunucu

Taner Güngör, 4 Aralık 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Taner Güngör, uzun yıllardır magazin muhabirliği yapmasının yanı sıra Sütaş ve Turkcell’in reklam filmlerinde rol aldı.

Yıllardır televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan kah mimikleriyle kah yorumlarıyla ve neşeli karekteriyle hepimizin sevgisini, kazandı.

Taner Güngör, 2005 yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı yönetmenliğini Necmi Yapıcı’nın yaptığı “Sonradan Görme” adlı dizide Metin Şentürk, Asuman Krause, Necmi Yapıcı, Esra Akkaya, Şoray Uzun ile beraber rol aldı.

2010 yılında Çağla Şikel ile birlikte “Şehirler Yarışıyor” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika’nın beşiği Kenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Helin Avşar ve Ertem Şener ile birlikte yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

2013 yılında TV8’de “Para Konuşur” adlı programı sundu. Ekim 2016 tarihinden itibaren 360 ekranlarında “Tanerle Çılgın Sorular” adlı programı yapmaya başladı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 – Sonradan Görme (Gültekin) (TV Dizisi)

Taner Güngör biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın