Nazlı Karataş Kimdir?

Nazlı Karataş kimdir? Nazlı Karataş nerelidir, Nazlı Karataş kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Nazlı Karataş evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Nazlı Karataş hayatı, Nazlı Karataş nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Nazlı Karataş biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Nazlı Karataş


Nazlı Karataş burcu nedir:

Nazlı Karataş yaşı kaç: ??.??.1986

Nazlı Karataş ö. tarihi:

Nazlı Karataş mesleği:

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Nazlı Karataş, 1986 yılında doğmuştur. Tam adı Duygu Nazlı Karataş Ersoy’dur. Üniversite mezunu olan Nazlı Karataş, Mart 2012 ayında ‘Bugün Ne Giysem’ yarışmasına katıldı.

Nazlı Karataş, 2014 yılından beri evlidir.

Nazlı Karataş, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Nazlı Karataş biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın