Melek Özçağan Kimdir?

Melek Özçağan kimdir? Melek Özçağan nerelidir, Melek Özçağan kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Melek Özçağan evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Melek Özçağan hayatı, Melek Özçağan nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Melek Özçağan biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Melek Özçağan


Melek Özçağan burcu nedir:

Melek Özçağan yaşı kaç: ??.??.1990

Melek Özçağan ö. tarihi:

Melek Özçağan mesleği: Dansçı

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Melek Özçağan, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. Tam adı Emine Melek Özçağan’dır. Aslen Karslıdır. 1,76 cm. boyunda ve 57 kilo olan Melek Özçağan İzmir’de yaşamakta ve dansçı olarak çalışmaktadır.

7 yaşında bir kızı vardır.

Melek Özçağan, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Melek Özçağan biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın