Ecem Aka Kimdir?

Ecem Aka kimdir? Ecem Aka nerelidir, Ecem Aka kaç yaşında, fiziksel özellikleri nedir, saç ve göz rengi nedir, Ecem Aka evlimidir? eşi veya sevgilisi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak edilenler oyuncubiyografisi.com’da..

Ecem Aka hayatı, Ecem Aka nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Özgeçmişler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz. Editör kadromuz ile birlikte Ecem Aka biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Ecem Aka

Ecem Aka burcu nedir:
Ecem Aka yaşı kaç: ??.??.1991
Ecem Aka ö. tarihi:
Ecem Aka mesleği: Dizi Oyuncusu, Model
“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Ecem Aka, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. Aslen İzmirli olan şu an İstanbul’da ikamet eden Ecem Aka, Atatürk Meslek Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.

2015 yılında yayınlanan 3. Sezon İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmış, sıraya alınmış ancak ona sıra gelmeden sezon bitmiştir. İstanbul’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.

Ecem Aka, bekar ve bir çocuğu vardır. Temel ile Dursun İstanbul’da isimli filmde hemşire rolünde oynadı.

Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü vizyona giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan’ın oynadığı ve Deniz Denizciler’in yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu yazdığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde rol aldı.

Ecem Aka, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Türk Lokumu (Sinema Filmi)
2015 – Temel ile Dursun İstanbul’da (Hemşire) (Sinema Filmi)
Ecem Aka biyografisin de eksiklik veya katkı yapmak istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

One Response

  1. ecem aka Mart 1, 2017

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın